تاریخچه رایافون


شرکت رایافون در سال ۱۳۷۸ با هدف فعالیت تخصصی در زمینه فناوری ارتباطات و اطلاعات توسط جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاههای برتر کشور و متخصصین صنعت مخابرات و رایانه تاسیس گردید.

شعار اصلی در رایافون ارائه بهترین کیفیت در طراحی،تولید و پشتیبانی میباشد.در این راستا استفاده بهینه از امکانات و سرمایه گذاریهای موجود در جهت افزایش بهره وری و صرفه اقتصادی از اصول ما میباشد.

احترام به نظر و حق مشتری ، پشتیبانی و خدمات رسانی شبانه روزی ، عواملی است که نقش مهمی در موفقیت سریع رایافون داشته است.


تماس با ما

اهداف رایافون


تمرکز اصلی در رایافون روی طراحی و مهندسی سیستمها بویژه سیستمهای تخصصی نرم افزاری در زمینه فناوری ICT بوده و در زمینه تولید تجهیزات ، سعی دارد با اجتماب از وارد شدن در جزئیات ، از روش تولید بدون کارخانه (Factoryless production) استفاده نماید.

بدین ترتیب با بهره گیری از امکانات سخت افزاری تولید در کشور و با مدیریت صحیح و هماهنگی بین واحد های مختلف ، رایافون توانسته است در زمینه تولید تجهیزات نیز جزء تولیدکنندگان برتر صنایع مخابرات و الکترونیک کشور قرار گیرد.


تماس با ما

پیام مدیر عامل


حمد و سپاس خداوندی را که حمد را بهای نعماتش و مایه فزونی احسانش قرارداد.در سومین دهه فعالیت رایافون ، گرچه جایی که اکنون ایستاده ایم با انتظارات ما فاصله دارد ، ولی خداوند را شاکریم که با سعی و تلاش همکاران توانسته ایم ضمن ارائه محصولات و خدمات با کیفیت ، تجربه خوبی برای مشتریان رقم بزنیم.خوشنامی رایافون و اعتماد مشتریان به آن ، بزرگترین سرمایه ماست .

مهندس مهدی محمدحسینی

مدیرعامل


تماس با ما

تخصص های اصلی رایافون را بشناسید ...

Real-Time Systems

Telecom Hardware and Software

Hardware/Software Debug Tools

Embedded Software and Hardware

Linux/Windows/Mobile/Web

Network Connectivity

DSP Applications

Linux Kernel and Drivers

Protocol/Signaling Analysis

FPGA Design and Implementation

VoIP Hardware/Software

Protocol Stack Implementation

پورتال مشتریان